Dikkat! MMA Federasyonu Bilgi Sistemi test yayını ve test verileridir.

Kocaeli İli İstatistikleri
60 Kayıtlı Sporcu
11 Kayıtlı Antrenör
5 Kayıtlı Kulüp
0 Kayıtlı Hakem
Sporcu Cinsiyet İstatistikleri
Antrenör Cinsiyet İstatistikleri
Hakem Cinsiyet İstatistikleri
Sporcular
Sporcu Adı İl Bölge
Adnan Yahya Çift Kocaeli Marmara Bölgesi
Ahmet Doğmuşöz Kocaeli Marmara Bölgesi
Ahmet Kalkan Kocaeli Marmara Bölgesi
Ahmet Sametcan Özcan Kocaeli Marmara Bölgesi
Ahmet Taylan Öztürk Kocaeli Marmara Bölgesi
Allan Marıo Stocklassa Kocaeli Marmara Bölgesi
Alpaslan Aslancı Kocaeli Marmara Bölgesi
Amıralı Boboev KocaeliTekirdağ Marmara Bölgesi
Arif Mısır Kocaeli Marmara Bölgesi
Askhab Gagıev Kocaeli Marmara Bölgesi
Bartu Çalışkan Kocaeli Marmara Bölgesi
Batu Mete Akman Kocaeli Marmara Bölgesi
Beyzanur Baysa Kocaeli Marmara Bölgesi
Boran Can Kınsun Kocaeli Marmara Bölgesi
Buğra Eren Çakır Kocaeli Marmara Bölgesi
Cengiz Kaan Budak Kocaeli Marmara Bölgesi
Doğukan Aydoğan Kocaeli Marmara Bölgesi
Ege Kardaş Kocaeli Marmara Bölgesi
Elif Akyürek Kocaeli Marmara Bölgesi
Emirhan Yeter Kocaeli Marmara Bölgesi
Ersoy Kıran Kocaeli Marmara Bölgesi
Fethi Kartal Kocaeli Marmara Bölgesi
Furkan Aykut Kocaeli Marmara Bölgesi
Hakan Emir Genç Kocaeli Marmara Bölgesi
Hakan Sarmusak Kocaeli Marmara Bölgesi
Hasan Sait Akbaş Kocaeli Marmara Bölgesi
Hilal Çınar Kocaeli Marmara Bölgesi
Kaan Efe Kocaeli Marmara Bölgesi
Kubilay Agül Kocaeli Marmara Bölgesi
Makhmud Yusupov Kocaeli Marmara Bölgesi
Mehmet Furkan Fırat Kocaeli Marmara Bölgesi
Mert Emirhan Dündar Kocaeli Marmara Bölgesi
Muhammed Elalve Kocaeli Marmara Bölgesi
Muharrem Öztürk Kocaeli Marmara Bölgesi
Mukhammadkhumaıun Sardarbek Uulu Kocaeli Marmara Bölgesi
Murat Onur Şener Kocaeli Marmara Bölgesi
Murat Pekruh Kocaeli Marmara Bölgesi
Nehir Arin KocaeliTekirdağ Marmara Bölgesi
Oğuz Akkuş Kocaeli Marmara Bölgesi
Osman Turğut Kocaeli Marmara Bölgesi
Poyraz Demirel Kocaeli Marmara Bölgesi
Ramazan Alpdoğan Kocaeli Marmara Bölgesi
Ramıl Mammadov Kocaeli Marmara Bölgesi
Rümeysa Özdemir Kocaeli Marmara Bölgesi
Sedat Bozkurt Kocaeli İç Anadolu Bölgesi
Suleıman Alıyev Kocaeli Marmara Bölgesi
Ubaydullo Ubaydulloev Kocaeli Marmara Bölgesi
Umar Gıbadullın Kocaeli Marmara Bölgesi
Ümit Yılmaz Kocaeli Marmara Bölgesi
Yalın Akman Kocaeli Marmara Bölgesi
Yaşar Albayrak KocaeliTekirdağ Marmara Bölgesi
Yiğit Sarskaya Kocaeli Marmara Bölgesi
Yusuf Berke Eroğlan Kocaeli Marmara Bölgesi
Yusuf Emre Kocaeli Marmara Bölgesi
Yusuf Emre Kocaeli
Zaıd Elsawy Kocaeli Marmara Bölgesi
Zeynep Pelin Özdemir Kocaeli Marmara Bölgesi
Burak Aslan Kocaeli Marmara Bölgesi
Murat Kanlı Kocaeli Marmara Bölgesi
Murat Turan Kocaeli Marmara Bölgesi