Dikkat! MMA Federasyonu Bilgi Sistemi test yayını ve test verileridir.

İstanbul İli İstatistikleri
110 Kayıtlı Sporcu
20 Kayıtlı Antrenör
6 Kayıtlı Kulüp
13 Kayıtlı Hakem
Sporcu Cinsiyet İstatistikleri
Antrenör Cinsiyet İstatistikleri
Hakem Cinsiyet İstatistikleri
Sporcular
Sporcu Adı İl Bölge
Abdulhadi Boz İstanbul Marmara Bölgesi
Abdülkerim Keleş İstanbul Marmara Bölgesi
Abdullah Emini İstanbul Marmara Bölgesi
Abdulmalık Khujaev İstanbul Marmara Bölgesi
Adil Babur İstanbul Marmara Bölgesi
Ahmet Bayraktar İstanbul Marmara Bölgesi
Alıxsander İhsan Mohammad Haj Saw İstanbul Marmara Bölgesi
Alpgiray Altay İstanbul Marmara Bölgesi
Altan Bulduk İstanbul Marmara Bölgesi
Anılcan Gazi Tanrıverdi İstanbul Marmara Bölgesi
Arda Emen İstanbul Marmara Bölgesi
Atamurad Alymov İstanbul Marmara Bölgesi
Ayberk Topal İstanbul Marmara Bölgesi
Barış Gültekin İstanbul Marmara Bölgesi
Berat Can Öztürk İstanbul Marmara Bölgesi
Berk Kellecioğlu İstanbul Marmara Bölgesi
Berkant Silgu İstanbul Marmara Bölgesi
Berkcan Akçay İstanbul Marmara Bölgesi
Burak Demirörs İstanbul Marmara Bölgesi
Burak Metehan Çolpan İstanbul Marmara Bölgesi
Burcu Şirin Yalın İstanbul Marmara Bölgesi
Burhan Yavanoğlu İstanbul Marmara Bölgesi
Çağatay Kaplan İstanbul Marmara Bölgesi
Çağlar Ekiz İstanbul Marmara Bölgesi
Çağlar Tekince İstanbul Marmara Bölgesi
Can Buren İstanbul Marmara Bölgesi
Caner Yeşil İstanbul Marmara Bölgesi
Cansu Yalın İstanbul Marmara Bölgesi
Celal Eren Ünal İstanbul Marmara Bölgesi
Cemo Poyraz Çakır İstanbul Marmara Bölgesi
Çınar Keskin İstanbul Marmara Bölgesi
Cumhur Solak İstanbul Marmara Bölgesi
Danııl Igoshın İstanbul Marmara Bölgesi
Dayanch Allaberdıyev İstanbul Marmara Bölgesi
Deniz Yalın İstanbul Marmara Bölgesi
Doğan Ersin Bayraktar İstanbul Marmara Bölgesi
Doğukan Teke İstanbul Marmara Bölgesi
Doğukan Yorga İstanbul Marmara Bölgesi
Egemen Mehmet Baranok İstanbul Marmara Bölgesi
Elif Tezel İstanbul Marmara Bölgesi
Emir Erkan İstanbul Marmara Bölgesi
Emre Doğan İstanbul Marmara Bölgesi
Emre Kaan Pehlivan İstanbul Marmara Bölgesi
Ercan Gülsever İstanbul Marmara Bölgesi
Eren Sözen İstanbul Marmara Bölgesi
Faruh Haıtov İstanbul Marmara Bölgesi
Fatih Furkan Demir İstanbul Marmara Bölgesi
Fatih Kaftanoğlu İstanbul Marmara Bölgesi
Fırat Yılmaz İstanbul Marmara Bölgesi
Furkan Baydar İstanbul Marmara Bölgesi
Gamzetbek Magomedov İstanbul Marmara Bölgesi
Gökhan Sezen İstanbul Marmara Bölgesi
Gül Damla Gezgin İstanbul Marmara Bölgesi
Gürkan Mustafa Solar İstanbul Marmara Bölgesi
Habip Yasin Gözükızıl İstanbul Marmara Bölgesi
Hakan Karagöz İstanbul Marmara Bölgesi
Hakan Yiğit İstanbul Marmara Bölgesi
Halil Karaşahin İstanbul Marmara Bölgesi
İbrahim Demirci İstanbul Marmara Bölgesi
İbrahim Harun Solmaz İstanbul Marmara Bölgesi
ilhan Yalın İstanbul Marmara Bölgesi
İlker Hakkı Kantarcı İstanbul Marmara Bölgesi
İlkim Daban İstanbul Marmara Bölgesi
Kaan Gökhan İstanbul Marmara Bölgesi
Kağan Barış Saçık İstanbul Marmara Bölgesi
Kerem Yurtkoruyan İstanbul Marmara Bölgesi
Kerim Pekergin İstanbul Marmara Bölgesi
Khumoyun Ibragımov İstanbul Marmara Bölgesi
Mahmut Hebip İstanbul Marmara Bölgesi
Mashal Mokhammad İstanbul Marmara Bölgesi
Mehmet Ali Yalçın İstanbul Marmara Bölgesi
Mehmet Fırat Akyavuz İstanbul Marmara Bölgesi
Mehmet Özyolcu İstanbul Marmara Bölgesi
Mehmet Ulaş Yücelsan İstanbul Marmara Bölgesi
Mert Can Baykasoğlu İstanbul Marmara Bölgesi
Metin Yalın İstanbul Marmara Bölgesi
Muhammet Furkan Arı İstanbul Marmara Bölgesi
Murat Kemer İstanbul Marmara Bölgesi
Murat Tok İstanbul Marmara Bölgesi
Mustafa Biçer İstanbul Marmara Bölgesi
Mustafa Pank İstanbul Marmara Bölgesi
Natalia Tuna İstanbul Marmara Bölgesi
Necdet Salih Durmuş İstanbul Marmara Bölgesi
Okyanus Sarıbayraktaroğlu İstanbul Marmara Bölgesi
Orhan Sarp Dalkılıç İstanbul Marmara Bölgesi
Ozan Karacaoğlu İstanbul Marmara Bölgesi
Özge Otmar İstanbul Marmara Bölgesi
Özgür Hanay İstanbul Marmara Bölgesi
Pekin Burak Bulut İstanbul Marmara Bölgesi
Ramazan Öztürk İstanbul Marmara Bölgesi
Recep Salih Çalış İstanbul Marmara Bölgesi
Remzi Karagöz İstanbul Marmara Bölgesi
Salih Ferhat Akdeniz İstanbul Marmara Bölgesi
Sarper Sarp İstanbul Marmara Bölgesi
Selim Koç İstanbul Marmara Bölgesi
Sema Kahraman İstanbul Marmara Bölgesi
Serbülent Doğan İstanbul Marmara Bölgesi
Serkan Köklü İstanbul Marmara Bölgesi
Shamıl Salamov İstanbul Marmara Bölgesi
Sinan Tolun İstanbul Marmara Bölgesi
Sonay Daban İstanbul Marmara Bölgesi
Tarık Ziyar Üzel İstanbul Marmara Bölgesi
Tevfik Çetin İstanbul Marmara Bölgesi
Tolga Babataş İstanbul Marmara Bölgesi
Yağmur Sucu İstanbul Marmara Bölgesi
Yakup Şahin İstanbul Marmara Bölgesi
Yalçın Altun İstanbul Marmara Bölgesi
Yiğit Hanay İstanbul Marmara Bölgesi
Yiğit Ilgın Demirağ İstanbul Marmara Bölgesi
Zeynep Hamzaoğlu İstanbul Marmara Bölgesi