Dikkat! MMA Federasyonu Bilgi Sistemi test yayını ve test verileridir.

Y
Sporcular
Sporcu Adı İl Bölge
Yağız Hasan Tepeli Tekirdağ Marmara Bölgesi
Yağız Koca Afyonkarahisar Ege Bölgesi
Yağız Mehmet Kaya Kahramanmaraş Akdeniz Bölgesi
Yağmur Gürler Yalova Marmara Bölgesi
Yağmur Sucu İstanbul Marmara Bölgesi
Yaksub Omarov Yalova Marmara Bölgesi
Yakup Şahin İstanbul Marmara Bölgesi
Yalçın Altun İstanbul Marmara Bölgesi
Yalın Akman Kocaeli Marmara Bölgesi
Yaren Ateş Balıkesir Marmara Bölgesi
Yaren Erangül Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yasemin Bağırsakçı Antalya Akdeniz Bölgesi
Yasin Bulduk Karaman İç Anadolu Bölgesi
Yasin Dönder Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yasin Dönmez Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yasin Memiş Mersin Akdeniz Bölgesi
Yasin Onur Çanakkale Marmara Bölgesi
Yasin Özgün Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yasin Tekin Antalya Akdeniz Bölgesi
Yasin Yavaş İstanbul Marmara Bölgesi
Yavuz Sultan Selim Miletli Yalova Marmara Bölgesi
Yekta Deniz Durmuş İstanbul Marmara Bölgesi
Yener Bozkır İzmir Ege Bölgesi
Yetiş Kaya Iğdır Doğu Anadolu Bölgesi
Yiğit Can Çinkaya Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yiğit Çavdarlı Sivas İç Anadolu Bölgesi
Yiğit Emir Satmış İzmir Ege Bölgesi
Yiğit Erdem Yavaş Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yiğit Hanay İstanbul Marmara Bölgesi
Yiğit Ilgın Demirağ İstanbul Marmara Bölgesi
Yiğit Ortakcı Sakarya Marmara Bölgesi
Yiğit Tiken Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yıldırım Çakar Antalya Akdeniz Bölgesi
Yılmaz Özmen Antalya Akdeniz Bölgesi
Yoldaş Ali Kuş Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yunus Alperen Gemici Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yunus Emre Akyol Konya İç Anadolu Bölgesi
Yunus Emre Şahbaz Burdur Akdeniz Bölgesi
Yunus Emre Vural İstanbul Marmara Bölgesi
Yunus Şahin Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yunus Yaşar Görgülüer Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yusuf Aynacı Afyonkarahisar Ege Bölgesi
Yusuf Balkaş İstanbul Marmara Bölgesi
Yusuf Çelik Diyarbakır Güneydoğu Anadolu Bölgesi
Yusuf Dönmez Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yusuf Emre Doğan Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yusuf Erencan Bursa Marmara Bölgesi
Yusuf Gökay Berber İstanbul Marmara Bölgesi
Yusuf Hüseyin İstanbul Marmara Bölgesi
Yusuf Önder Yalova Marmara Bölgesi
Yusuf Öztürk Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yusuf Sinan Karataş Nevşehir İç Anadolu Bölgesi
Yusuf Sümer Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yusuf Yağız Solak İstanbul Marmara Bölgesi
Yusuf Yaşar Diyarbakır Güneydoğu Anadolu Bölgesi
Yunus Emre Özden İstanbul Marmara Bölgesi
Yusuf Arslan Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yusuf Can Onurca Ankara İç Anadolu Bölgesi
Yusuf Sürer İstanbul Marmara Bölgesi