Dikkat! MMA Federasyonu Bilgi Sistemi test yayını ve test verileridir.

S
Sporcular
Sporcu Adı İl Bölge
Sabri Damar Bolu Marmara Bölgesi
Sadi Alperen Çoban Giresun Karadeniz Bölgesi
Sadık Sönmez Afyonkarahisar Ege Bölgesi
Sadık Zengin Ankara İç Anadolu Bölgesi
Safa Mazlum Trabzon Karadeniz Bölgesi
Safiye Salim Antalya Akdeniz Bölgesi
Sahahu Alıpour Nevşehir İç Anadolu Bölgesi
Sahra Hilal Telli Balıkesir Marmara Bölgesi
Sait Talha Tiryaki Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sakhavat Rzayev Bursa Marmara Bölgesi
Salih Akkoç Eskişehir İç Anadolu Bölgesi
Salih Altınbaş İstanbul Marmara Bölgesi
Salih Ferhat Akdeniz İstanbul Marmara Bölgesi
Salih İmancı Yalova Marmara Bölgesi
Salih Yıldırım Elazığ Doğu Anadolu Bölgesi
Salman Beshlıyev Antalya Akdeniz Bölgesi
Samet Baydoğan Karaman İç Anadolu Bölgesi
Samet Bozali Trabzon Karadeniz Bölgesi
Samet Cantürk Ankara İç Anadolu Bölgesi
Samet Dursun Ayar Bursa Marmara Bölgesi
Samet Fırat Gaziantep Güneydoğu Anadolu Bölgesi
Samet Kayalak Ankara İç Anadolu Bölgesi
Samet Kayalak Ankara İç Anadolu Bölgesi
Samet Koçak İzmir Ege Bölgesi
Samet Körpeş Ankara İç Anadolu Bölgesi
Samet Kurt Ankara İç Anadolu Bölgesi
Samet Ozan İstanbul Marmara Bölgesi
Samet Özlü Ankara İç Anadolu Bölgesi
Samet Şahin Bursa Marmara Bölgesi
Sami Kaan Tokgil Eskişehir İç Anadolu Bölgesi
Sarkarbek Esanov Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sarper Sarp İstanbul Marmara Bölgesi
Savaş Gülcü Ankara İç Anadolu Bölgesi
Seda Nur Çitil Sivas İç Anadolu Bölgesi
Sedat Atasoy Düzce Marmara Bölgesi
Sedat Bozkurt Kocaeli İç Anadolu Bölgesi
Sedat Gökmen Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sedat Kırtaz Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sedat Niyazi Boz Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sedatcan Karakuş Uşak Ege Bölgesi
Sedef Arslan Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sedef Özge Nevşehir İç Anadolu Bölgesi
Sedef Üçler Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sefa Kalkan Kastamonu Karadeniz Bölgesi
Sefa Şimşek Sivas İç Anadolu Bölgesi
Selahattin Fırat Kayseri İç Anadolu Bölgesi
Selahittin Akman Samsun Karadeniz Bölgesi
Selahittin Akman Ankara İç Anadolu Bölgesi
Selçuk Gültekin Ankara İç Anadolu Bölgesi
Selçuk Karataş Karaman İç Anadolu Bölgesi
Selçuk Serkan Doyan Ankara İç Anadolu Bölgesi
Selim Can Serbest Ankara İç Anadolu Bölgesi
Selim İrez Ankara İç Anadolu Bölgesi
Selim Karadağ Sivas İç Anadolu Bölgesi
Selim Koç İstanbul Marmara Bölgesi
Selma Oğuz Sivas İç Anadolu Bölgesi
Selman Küçüktoka İstanbul Marmara Bölgesi
Sema Dağdelen Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sema Kahraman İstanbul Marmara Bölgesi
Semanur Çoturoğlu Ankara İç Anadolu Bölgesi
Semih Ağıl Tokat İç Anadolu Bölgesi
Semih Çetin Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sena Nur Bilgin İstanbul İç Anadolu Bölgesi
Sena Sandıkcı Afyonkarahisar Ege Bölgesi
Serap Yıldız Sivas İç Anadolu Bölgesi
Serbülent Doğan İstanbul Marmara Bölgesi
Sercan Çağlar Eskişehir İç Anadolu Bölgesi
Sercan Eviz Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sercan Ovacık Ankara İç Anadolu Bölgesi
Serdar Karabulut Sivas İç Anadolu Bölgesi
Serdar Polat Tokat Karadeniz Bölgesi
Serdar Uğur Girgin İstanbul Marmara Bölgesi
Serenay Çakır Balıkesir Marmara Bölgesi
Serhat Avunç İstanbul Marmara Bölgesi
Serhat Bozdemir Ankara İç Anadolu Bölgesi
Serhat Çeltikoğlu Ankara İç Anadolu Bölgesi
Serhat Gümüş Yalova Marmara Bölgesi
Serhat Güven Korkmaz İstanbul Marmara Bölgesi
Serhat Kalay Antalya Akdeniz Bölgesi
Serhat Kayhanlar Balıkesir Marmara Bölgesi
Serhat Mayacı Tekirdağ Marmara Bölgesi
Serhat Özdemir Tekirdağ Marmara Bölgesi
Serhat Suzan Sivas İç Anadolu Bölgesi
Serhat Teke Uşak Ege Bölgesi
Serhat Yavaş Balıkesir Marmara Bölgesi
Serkan Aydemir Konya İç Anadolu Bölgesi
Serkan Aydoğdu Ankara İç Anadolu Bölgesi
Serkan Gazel Ankara İç Anadolu Bölgesi
Serkan Irmak Tekirdağ Marmara Bölgesi
Serkan Işık Eskişehir İç Anadolu Bölgesi
Serkan Kanyar Iğdır Doğu Anadolu Bölgesi
Serkan Keskin Muğla Ege Bölgesi
Serkan Köklü İstanbul Marmara Bölgesi
Serkan Nahirci İstanbul Marmara Bölgesi
Serpil Öztürk Ankara İç Anadolu Bölgesi
Seval Olga Koç Antalya Akdeniz Bölgesi
Sevkan Bucuğa Elazığ Doğu Anadolu Bölgesi
Seyithan Aslan Balıkesir Marmara Bölgesi
Seymen Efe Soyaslan Ankara İç Anadolu Bölgesi
Seymen Yiğit İtmiş Balıkesir Marmara Bölgesi
Seymen Yiğit İtmiş Balıkesir Marmara Bölgesi
Sezer Mollahüseyinoğlu Trabzon Karadeniz Bölgesi
Sezer Yıldıray Tekirdağ Marmara Bölgesi
Sezgin Adanur Trabzon Karadeniz Bölgesi
Shahın Sadıyev Bursa Marmara Bölgesi
Shamıl Salamov İstanbul Marmara Bölgesi
Shamsıddın Farshedı İstanbul Marmara Bölgesi
Shukran Mammadov Uşak Ege Bölgesi
Sinan Esirgence Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sinan Seğmen Tekirdağ Marmara Bölgesi
Sinan Tolun İstanbul Marmara Bölgesi
Sinem Altındaş Giresun Karadeniz Bölgesi
Sinem Arslan Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sinem Karakaya Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sıla Erdem Çorum İç Anadolu Bölgesi
Sıla Kayabaşı Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sırac Tuna Kayalak Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sırrı Atakan Özcömert Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sıtkı Aydınlık Bursa Marmara Bölgesi
Sonay Daban İstanbul Marmara Bölgesi
Soner Baha Kösem Yalova Marmara Bölgesi
Soner Yılmaz Aksaray İç Anadolu Bölgesi
Sosruko Meral Ankara İç Anadolu Bölgesi
Suat Balkaya Yalova Marmara Bölgesi
Suat Gökçen Muğla Ege Bölgesi
Sude Şimşek Antalya Akdeniz Bölgesi
Sudemelek Artık Balıkesir Marmara Bölgesi
Sudenaz Kurtoğlu Ankara İç Anadolu Bölgesi
Sudenur Yaman Antalya Akdeniz Bölgesi
Süeda Bayburtlu Yalova Marmara Bölgesi
Süha Zeytin Yalova Marmara Bölgesi
Süleyman Doğan Elazığ Doğu Anadolu Bölgesi
Süleyman Gökak Ankara İç Anadolu Bölgesi
Süleyman Hilmi Karakuş Çankırı Karadeniz Bölgesi
Süleyman İmen İstanbul Marmara Bölgesi
Süleyman Kıskacı Ankara İç Anadolu Bölgesi
Süleyman Temiz İç Anadolu Bölgesi
Süleyman Yiğit Sezen Antalya Akdeniz Bölgesi
Sultan Uzun Sivas İç Anadolu Bölgesi
Sümeyra Aykaç Çorum Karadeniz Bölgesi
Sümeyye Çakır Tokat Karadeniz Bölgesi
Sümeyye Kart Karaman İç Anadolu Bölgesi
Suphi Can Yıldız Hatay Akdeniz Bölgesi
Samet Arslan Ankara İç Anadolu Bölgesi
Samet Çakır Sakarya Marmara Bölgesi
Serap Demir Gümüşhane Karadeniz Bölgesi
Sevde Türk Sakarya Marmara Bölgesi