MMA KULÜPLER LİGİ 2 İSTANBUL Şampiyonlar Ödüllerini Aldı… 22 Ocak 2019

MMA KULÜPLER LİGİ 2 İSTANBUL Şampiyonlar Ödüllerini Aldı…

Toplamda 12.000 TL Ödül Elden Nakit Olarak verildi.

BÜYÜK ERKEKLER MMA ELİT KATEGORİSİ

56 – 61 Kg Açık Siklet Büyükler MMA ELİT Kategorisi

1.Babaek ALAKBAROV (The Last Round MMA Team /İSTANBUL)

2.Khoshımov AKHRORJEN (FERDİ /İSTANBUL)

3.Sultan NASIROV (Kazgan MMA Team /İSTANBUL)

3.Yusuf BALKAŞ (Gökhan Sezen MMA Team /İSTANBUL)

62-67 Kg Açık Siklet Büyükler MMA ELİT Kategorisi

1.Bagoma SULTANOV (İbrahim Yıldız MMA Team / YALOVA)

2.Nursultan ASKEROV (The Last Round MMA Team /İSTANBUL)

3.İlyas SADAYEV (The Last Round MMA Team /İSTANBUL)

3.Kamran AHMEDOV  (Ferdi/KOCAELİ)

80-85 Kg Açık Siklet Büyükler MMA ELİT Kategorisi

1.Farshed SHAMSIDDIN (The Last Round MMA Team /İSTANBUL)

2.Yunus Emre ÖZDEN (Ferdi /İSTANBUL)

3.Mücahit TÜRKMEN (Ferdi / MERSİN)

3.Ramil MAMMADOV (KIRAN MMA Team /KOCAELİ)

86-91 Kg Açık Siklet Büyükler MMA ELİT Kategorisi

1.Gökhan KONURALP (Ferdi /İZMİR)

2.Yunus Emre ŞAHBAZ (Ferdi / İSTANBUL)

3.Meisam GANJIHANANARI (Ferdi/ DENİZLİ)

92-97 Kg Açık Siklet Büyükler MMA ELİT Kategorisi

1.Shamil SALAMOV (Ferdi /ANTALYA)

2.Burak ASLAN (Kıran MMA Team / KOCAELİ)

3.Sefa KALKAN (Ferdi/ KASTAMONU)

+98  Kg ve Üzeri Açık Siklet Büyükler MMA ELİT Kategorisi

1.Cihan KAPLAN (Ferdi /İSTANBUL)

2.Beytullah KESİN (Ferdi / KASTAMONU)

3.Serkan NAHİRCİ (Ferdi/ İSTANBUL)

3.Firiddin MURAT (Mehmet Köktaş MMA Team / ANTALYA)

BÜYÜK BAYANLAR MMA ELİT KATEGORİSİ

50-55 Kg Açık Siklet Büyük Bayanlar MMA Elit Kategorisi

1.Aybüke İMANCI (İbrahim Yıldız MMA Team / YALOVA)

2.Leyla SATILMIŞ (Bülent Bingöl MMA Team / KAHRAMANMARAŞ)

GENÇ ERKEKLER MMA FULL KATEGORİSİ

56 – 61 Kg Açık Siklet Gençler  MMA Full Kategorisi

1.Celil ÜSTÜN (İbrahim Yıldız MMA Team / YALOVA)

2.Ohammed Bilol BAHTİYARİ  (Gökhan Sezen MMA Team /İSTANBUL)

3.Tunahan TOKMAK (The Last Round MMA Team /İSTANBUL)

62 – 67  Kg Açık Siklet Gençler  MMA Full Kategorisi

1.Magomed MAGAMEDOV (The Last Round MMA Team /İSTANBUL)

2.Osman BİNGÖL (Bülent Bingöl MMA Team / KAHRAMANMARAŞ)

3.Mehmet Yağız KAYA (Bülent Bingöl MMA Team / KAHRAMANMARAŞ)

80-85 Kg Açık Siklet Gençler  MMA Full Kategorisi

1.Ahmad Bilal ŞALİZİ (SENJUTSU MMA Team /İSTANBUL)

2.Yunus Emre VURAL (Gökhan Sezen MMA Team/İSTANBUL)

3.Burak AŞÇI (Tuncay Arslan MMA Team / İSTANBUL )

3.Hakan SARMUSAK (Kıran MMA Team / KOCAELİ)

YILDIZ ERKEKLER MMA LIGHT KATEGORİSİ

52 – 57 Kg Açık Siklet Yıldız MMA Light Kategorisi

1.Ahmet Ersin TOPRAK (Murat Çepel MMA Team / ANKARA)

2.Huseyn RASHIMOV (Tuncay Talay MMA Team / BALIKESİR)

3.Ömer Sadık YILDIZ (Tuncay Talay MMA Team / BALIKESİR)