MMA KULÜPLER LİGİ 1 YALOVA Şampiyonlar Ödüllerini Aldı… 21 Ocak 2019

MMA KULÜPLER LİGİ 1 YALOVA Şampiyonlar Ödüllerini Aldı…

Toplamda 9.400 TL Ödül Elden Nakit Olarak verildi.

BÜYÜK ERKEKLER MMA ELİT KATEGORİSİ

56 – 61 Kg Açık Siklet Büyükler MMA ELİT Kategorisi

1.Babaek ALAKBAROV (The Last Round MMA Team /İSTANBUL)

2.Murat ÇEPEL (Team Ronin MMA Team /ANKARA)

3.Rafael BAKHRIYEV (Tuncay Talay MMA Team /BALIKESİR)

3.Mehmet Ali KUBACIK (Uşak MMA Team /UŞAK)

62-67 Kg Açık Siklet Büyükler MMA ELİT Kategorisi

1.Shahin LOYMANOV (Nurlan Nasırlı MMA Team /GİRESUN)

2.Kamran AKHMEDOV (Team Ronin MMA Team /ANKARA)

3.Farzam SADEGİ (Tuncay Talay MMA Team /BALIKESİR)

3.Şhamil ŞAVAZIYEV (Tuncay Talay MMA Team /BALIKESİR)

68-73 Kg Açık Siklet Büyükler MMA ELİT Kategorisi

1.Halil AMİR (The Last Round MMA Team /İSTANBUL)

2.Bekhan ABDULSALAMOV (The Last Round MMA Team /İSTANBUL)

3.Serhat GÜMÜŞ (İbrahim Yıldız MMA Team / YALOVA)

3.Kerim PEKERGİN (Team Ronin MMA Team /ANKARA)

74-79 Kg Açık Siklet Büyükler MMA ELİT Kategorisi

1.Sulim ELBUZDUKAEV (The Last Round MMA Team /İSTANBUL)

2.Uğur AKAY (Tuncay Talay MMA Team /BALIKESİR)

3.Serhat ÇELTİKOĞLU (Başkent Arena MMA Team / ANKARA)

3.Meisam GANJIAN KHANARI (Ferdi /DENİZLİ)

BÜYÜK BAYANLAR MMA ELİT KATEGORİSİ

50-55 Kg Açık Siklet Büyük Bayanlar MMA Elit Kategorisi

1.Sevde TÜRK (Sakarya MMA Team / SAKARYA)

2.Aybüke İMANCI (İbrahim Yıldız MMA Team / YALOVA)

3.Buket TAHTACI (Deniz Koç MMA Team / ANKARA)

GENÇ ERKEKLER MMA FULL KATEGORİSİ

56 – 61 Kg Açık Siklet Gençler  MMA Full Kategorisi

1.Celil ÜSTÜN (İbrahim Yıldız MMA Team / YALOVA)

2.Ahmet GÜRBÜZ (Ferdi / ANTALYA)

3.Aybars GENDİGELEN (Deniz Koç MMA Team / ANKARA)

3.Emre DOĞAN (Ferdi / İSTANBUL)

62 – 67  Kg Açık Siklet Gençler  MMA Full Kategorisi 

1.Samet ÇAKIR (Sakarya MMA Team / SAKARYA)

2.Berat OLCAN (İbrahim Yıldız MMA Team / YALOVA)

3.Alperen KAYAALP (Tuncay Talay MMA Team /BALIKESİR)

3.Mehmet SEZER  (Deniz Koç MMA Team / ANKARA)

68 – 73 Kg Açık Siklet Gençler  MMA Full Kategorisi 

1.Magomed MAGOMEDOV (Team Ronin MMA Team /ANKARA)

2.Emre ÇAKIR (Tuncay Talay MMA Team /BALIKESİR)