İÇ ANADOLU MMA SPARRING ORGANİZASYONU 01-02 Eylül 2018 ANKARA 3 Eylül 2018

Katılım yapan sporculara ait derece listesi ektedir.(Gösteri maçlarıda listeye eklenecektir.)

Derece Listesi 

GENÇ ERKEK FULL

60 KİLO

1. ÖMER SAMİ SAKARYA DÖĞÜŞ KULÜBÜ

2. YUSUF CAN ONURCA MMA ANKARA

65 KİLO

1. YOUSEF SAYED MİRAN DENİZ KOÇ SPOR KULÜBÜ

2. MEHMET SEZER DENİZ KOÇ SPOR KULÜBÜ

71 KİLO

1. MAGOMED MAGAMADOV MMA ESKİŞEHİR

(+)86 KİLO

1. SÜLEYMAN GÖKAK DENİZ KOÇ SPOR KULÜBÜ

BÜYÜK ERKEK FULL

60 KİLO

1. MURAT ÇEPEL MMA ANKARA

2. HASAN BUĞRA KÖSÜŞ KÜÇÜKKÖY MMA TEAM

65 KİLO

1. ŞAMİL ŞAVAZİEV KÜÇÜKKÖY MMA TEAM

2. HASAN ZIMBA SAKARYA DÖĞÜŞ KULÜBÜ

3. SADIK ZENGİN MMA ANKARA

FURKAN ONUR YILMAZ FERDİ

71 KİLO

1. YUNUS KHAKİMOV SAKARYA DÖĞÜŞ KULÜBÜ

2. ÖZGÜR İÇÖZ KÜÇÜKKÖY MMA TEAM

3. FARZAM SADEGHI KÜÇÜKKÖY MMA TEAM

78 KİLO

1. WESSAM MITIRI SAKARYA DÖĞÜŞ KULÜBÜ

2. ALPEREN UYSAL KILIÇ DÖĞÜŞ SANATLARI SPOR KULÜBÜ

3. GÜRAY GÖKMEN DENİZ KOÇ SPOR KULÜBÜ

ALT MİNİK ERKEK LIGHT

32 KİLO

1. MUHAMMED BUGRA ÖZKAN – SAMİEFENDİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

MİNK ERKEK LIGHT

37 KİLO

1. ALİ YİĞİT BAŞAR SAMİEFENDİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2. CEMAL PAKSOYSAMİEFENDİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3. KAYRA ÖZKAYA MMA ANKARA

BURAK KESKİN MİRZA SPOR KULÜBÜ37 KİLO

42 KİLO

1. MUSTAFA TAHA ÖZKAN SAMİEFENDİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2. BİLAL TURKAY BAŞKENT ARENA SPOR KULÜBÜ

52 KİLO

1. HALİL ALTEMEL BAŞKENT ARENA SPOR KULÜBÜ

2. FAHRETTİN EFE BALABAN BAŞKENT ARENA SPOR KULÜBÜ

3. TÜRKER KAHVECİ SAKARYA DÖĞÜŞ KULÜBÜ

57 KİLO

1- YİĞİT CAN ÇİNKAYA SAMİEFENDİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

YILDIZ ERKEK LIGHT

47 KİLO

1. SAMET KÖRPEŞ SAMİEFENDİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2. ALPER ÇELİK DENİZ KOÇ SPOR KULÜBÜ

52 KİLO

1. AHMET ERSİN TOPRAK MMA ANKARA

2. MURAT YÜRKLİCE SAMİEFENDİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

63 KİLO

1. CANPOLAT ONURCA MMA ANKARA

2. MEHMET ŞENKAL MMA ANKARA

3. ZEKERİYA BAL MMA ANKARA

ÜMİT ONURCA MMA ANKARA

(+) 69 KİLO

1. EREN METE SAKARYA DÖĞÜŞ KULÜBÜ

2. EMRE BARAN SARIÇİÇEK MİRZA SPOR KULÜBÜ

GENÇ ERKEK LIGHT

60 KİLO

1. ULAŞ EYÜP BAŞKENT ARENA SPOR KULÜBÜ

2. AYBARS GENDİGELEN DENİZ KOÇ SPOR KULÜBÜ

3. DEVRİM YENDEKOĞLU BAŞKENT ARENA SPOR KULÜBÜ

ARİF EMRE MARAŞLI KILIÇ DÖĞÜŞ SANATLARI SPOR KULÜBÜ

65 KİLO

1. ÖMER BARKIŞ BAŞKENT ARENA SPOR KULÜBÜ

2. AHMET OĞUZ MÜNAR BAŞKENT ARENA SPOR KULÜBÜ

3. MUHAMMED AHMET BAĞLAN ERS MMA STUDIO

ZAFER KÖKÇE SAMİEFENDİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

71 KİLO

1. ÖMER RAHİM BAŞKENT ARENA SPOR KULÜBÜ

2. ALAATTİN DURAN MİRZA SPOR KULÜBÜ

3. ALPEREN DÖNMEZ ERS MMA STUDIO

EMRECAN ASLAN MMA ANKARA

BÜYÜK ERKEK LIGHT

65 KİLO

1. HASAN BUĞRA KÖSÜŞ – KÜÇÜKKÖY MMA TEAM

2. OZAN ÖZGEN – FERDİ

3. FURKAN ONUR YILMAZ – FERDİ

71 KİLO

1. ŞAKİR BULUT – KÜÇÜKKÖY MMA TEAM

2. ÖZGÜR İÇÖZ KÜÇÜKKÖY MMA TEAM

3. HALİL KARAŞAHİN FERDİ

AHMET ERKMEN BAŞKENT ARENA SPOR KULÜBÜ

78 KİLO

1. NEZVAT TOPRAK MMA ANKARA

2. ÜMİT ÖZTÜRK PAŞA SAVUNMA SPORLARI GS KULUBÜ

3. ERİM ÖNER PAŞA SAVUNMA SPORLARI GS KULUBÜ

95 KİLO

1. ÖMER TAHA SAĞ MMA ANKARA

2. İSMAİL ÇAKAN PAŞA SAVUNMA SPORLARI GS KULUBÜ

MİNİK BAYAN LIGHT

37 KİLO

1. AYŞE ECERAL YENİ BAŞKENT SPOR KULÜBÜ

2. GÜLAY ÜRENLİ SAMİEFENDİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

52 KİLO

1. ZEYNEP KARASAKA SAKARYA DÖĞÜŞ KULÜBÜ

2. SUDE NAZ KURTOĞLU SAMİEFENDİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

YILDIZ BAYAN LIGHT

46 KİLO

1. ECEM MIZRAK BAŞKENT ARENA SPOR KULÜBÜ

2. MELEK AYŞE ÖZKAYA MMA ANKARA

GENÇ BAYAN LIGHT

55 KİLO

1. KÜBRA OSMANOĞLU ERS MMA STUDIO

2. MERVE UZUNAL SAKARYA DÖĞÜŞ KULÜBÜ

3. ASİYE YILMAZ BAŞKENT ARENA SPOR KULÜBÜ

60 KİLO

1. HAZAL ARSLAN ERS MMA STUDIO

65 KİLO

1. AYBÜKE ERSAL MMA ESKİŞEHİR

BÜYÜK BAYAN LIGHT

68 KİLO

1. GÜLNİHAL BAŞGÖL ANKARA

2. VESİLE NUR ÖZKAYA ANKARA

YILDIZ ERKEK GRAPLING

52 KİLO

1. AHMET ERSİN TOPRAK ANKARA

63 KİLO

1. ZEKERİYA BAL MMA ANKARA

2. MEHMET ŞENKAL MMA ANKARA

GENÇ ERKEK GRAPLING

60 KİLO

1. MUHAMMED ENES SATILMIŞ MMA ANKARA

71 KİLO

1. EMRECAN ASLAN MMA ANKARA

BÜYÜK ERKEK GRAPLING

60 KİLO

1. MURAT ÇEPEL MMA ANKARA

65 KİLO

1. SADIK ZENGİN MMA ANKARA

2. MEHMET SEZER DENİZ KOÇ SPOR KULÜBÜ

71 KİLO

1. FARZAM SADEGHI KÜÇÜKKÖY MMA TEAM

2. ÖZGÜR İÇÖZ KÜÇÜKKÖY MMA TEAM

3. BATU YILMAZ DENİZ KOÇ SPOR KULÜBÜ

AHMET YEŞİL DENİZ KOÇ SPOR KULÜBÜ

78 KİLO

1. ÜMİT ÖZTÜRK PAŞA SAVUNMA SPORLARI GS KULUBÜ

2. ERİM ÖNER PAŞA SAVUNMA SPORLARI GS KULUBÜ

3. NEZVAT TOPRAK MMA ANKARA

86 KİLO

1. MUSTAFA TALHA KILIÇ MMA ESKİŞEHİR

2. ARTUR AKESHKEVICH DENİZ KOÇ SPOR KULÜBÜ

3. YUNUS ŞAHİN MMA ANKARA

95 KİLO

1. İSMAİL ÇAKAN PAŞA SAVUNMA SPORLARI GS KULUBÜ

2. ÖMER TAHA SAĞ MMA ANKARA

BAYAN YILDIZ GRAPLING

42 KİLO

1. MELEK AYŞE ÖZKAYA ANKARA