Sporcu Seviye (LEVEL) Denklik Sınavı İçin Gerekli Belgeler 25 Ekim 2017

Level (Seviye) Sınavlarına Giremeyen ve Kaçıran Sporcular’dan Gelen Yoğun İstek Üzerine Denklik Açılmıştır.Level (Seviyesi) olmayan sporcular kesinlikle organizasyonlara alınmayacaktır.

Sporcu Seviye (LEVEL) Denklik Sınavı İçin Gerekli Belgeler

1- MMA Level Başvuru Formu ( Federasyon sitesinde Bilgi Bankası kısmından temin edilebilir)
2- MMA Federasyonu 2017 yılı sporcu lisansı fotokopisi.
3- MMA Federasyonu İş Bankası TR49 0006 4000 0014 2141 7877 89 no’lu hesabına yatan 100,00 TL’ lik 1 .Seviye (Level) Denklik Ücreti Dekontunun Aslı (Dekontun Açıklamasına Ad-Soyad ve MMA Seviye Denklik Ücreti Yazdırılacaktır.Kulüpler toplu denklik yaptırması durumunda ücretleri toplu olarak yatırabilir.)
4- Nüfus cüzdan fotokopisi.
5- 2 (İki ) adet vesikalık resim.

 

Seviye (LEVEL) Denklik Ücretleri:

1.Seviye (Level) Denklik  Ücreti : 100 TL

Yapılan Seviye (Level) Denliklerin de  MMA Level Başvuru Formunu doldurmayan antrenörlerimiz formlarını doldurarak bilgimmafederasyonu@hotmail.com adresine mail olarak göndermeleri rica olunur.Gönderilen formlarda kulüplerin kulüp kaşesi , ad-soyad ve imzası tam olmalıdır.Formlardaki bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır.Eksik olan formlar işleme alınmayacaktır.

NOT: Sporcuları için denklik yapan antrenörlerimizin dikkatine. MMA Level Başvuru Formunu Doldurmadan Federasyona Denklik Göndermeyiniz. Ferdi Denklikler kabul edilmemektedir. Denklikler Kulüp aracılığıyla yapılabilir.

***Seviye (Level) denklikleri bir defada sadece 1 seviye için geçerlidir.Kaçırılan sınavların yerine telafi amaçlıdır.En fazla sporcularda 3. seviyeye kadar denlik yapılabilir.3. seviyeden sonra mutlaka MMA Federasyonu Seviye Komisyonu’nun düzenlediği sınava katılıp başarılı olduğu taktirde diğer seviyelere geçmeye hak kazanacaktır.

Önemli Açıklama : 2017  yılı dahil bundan sonra yapılacak MMA Federasyonu organizasyonlarında  katılımcı olan sporcuların Seviyelerine (Level) bakılacaktır.2017 yılı içerisinde minumum 1 seviye olanlar.2018 yılı içerisinde ise minumum 3 seviye olan sporcular organizasyonlara katılabileceklerdir.