MMA Level (Seviye Tespit) Sınavı 16 Temmuz 2018

Level sınavlarımızda yeni dönem başlıyor.MMA Federasyonu yönetim kurulunun aldığı karara göre yeni sistem level sınavlarımız aşağıda belirtilen sisteme göre yapılacaktır.

  • 1-3 Level Sınavı (Kulüb yetkilisi ve o ilde yaşayan MMA Federasyonu’nun Bağlı antrenörlerin katılımıyla MMA Federasyonu’nun istediği uyğunlukta yapılacaktır.)
  • 4-10 Level Sınavı (Kulüb yetkilisi ve o ilde yaşayan MMA Federasyonuna Bağlı antrenörlerin katılımıyla MMA Federasyonu’nun istediği uyğunlukta yapılacaktır.Ayrıca il dışından federasyonun görevlendirdiği bir gözlemci yer alacaktır.)
  • Level sınavına katılacak tüm sporcular MMA Federasyonunun istediği tüm evrakları eksiksiz olarak MMA Federasyonuna iletmek zorundadırlar.
  • Level Başvuru ücretleri Kulüp yetkilileri tarafından toplu olarak MMA Federasyonu resmi hesabına yatırılacak olup yatırılan dekontta hangi kulübe aitse o kulübün adı belirtilecektir.
  • Level seviyesi olmayan sporcular kesinlikle MMA Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu Amatör yada Profesyonel MMA Organizasyonlarına alınmayacaktır.

Detaylı bilgi almak için lütfen federasyon ile iletişime geçiniz.İletişim numaralarına ulaşmak için tıklayınız.

Level başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.