ANKARA ve ÇEVRE İLLERİ MMA SPARRİNG ORGANİZASYONU 01-02 Eylül 2018 1 Ağustos 2018

MMA Federasyonu’nun aldığı karara göre Amatör MMA Branşının gelişmesi ve yayğınlaşması amaçlı 01 Eylül 2018 ile 02 Eylül 2018 tarihleri arasında MMA Sparring organizasyonu yapılacaktır.Bu organizasyona Ankara ve çevre illeri katılabilir.

ORGANİZASYONUN ADI         : ANKARA ve ÇEVRE İLLERİ MMA SPARRİNG ORGANİZASYONU

ORGANİZASYONUN YERİ       : Sami Efendi Caddesi No :31/9 Yenimahalle/ANKARA (Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi Yakınında)

TARTI SAATİ                               : 01 Eylül 2018 Saat 10:00 ile 12:00 arası

ORGANİZASYON SAATİ          : 01 Eylül 2018 Saat 15:00 ile 21:00 arası ( 1.gün)

ORGANİZASYON SAATİ          : 02 Eylül 2018 Saat 10:00 ile 19:00 arası ( 2.gün)

 

MMA Grappling , MMA Light , MMA Full  kategorilerinde yapılacaktır.Branşlar hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayınız.

Alt Minikler , Minikler , Yıldızlar , Gençler ve Büyükler katılabilirler. Yaş , siklet ve diğer deteyları görmek için lütfen tıklayınız.

Katılım Şartları ;

  • Katılacak tüm sporcular 2018 vizeli MMA Federasyonu Lisansına sahip olmalıdır.
  • En az 1 level ile 3 level arasında olan sporcular organizasyona iştirak edebilirler.(Bu konu hakkında MMA Federasyonundan yada il veya bölge temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.)
  • Katılım ücreti olan 30 TL yi MMA Federasyonu Resmi hesabına yatırıp dekontu ibraz edenler katılım yapabilirler.Katılım ücretlerini tek tek de yatırabilirsiniz,toplu olarakta kulüp adına yatırabilirsiniz.Hesap numarasına ulaşmak için tıklayınız.
  • Tüm sporcuların kıyafetleri ve koruyucu Maç kıyafetleri (Amatör MMA Eldiveni , Kuki , Dişlik ,MMA Şort vb…) MMA Federasyonu kıyafet yönetmeliğine uyğun olmalıdır.Kıyafet yönetmeliğine ulaşmak için tıklayınız. 

Kulüplerin Sorumlulukları ;

  • Organizasyondan 2 hafta önce kafile listesini MMA Federasyonuna mail yoluyla yada elden ulaştırmak zorundadır. ( bilgimmafederasyonu@hotmail.com )
  • Kafile listesi formunda sporcunun doğum tarihi (gün,ay,yıl) olacak şekilde belirtilmeli,kilosu belirtilmeli ve hangi kategoride organizasyona katılacağı belirtilmeli.
  • Organizasyona katılacak kulüpler malzemelerini kendileri teğmin edeceklerdir.
  • Dereceye giren sporculara madalya ve katılım sertifikası verilecektir.
  • Talimatta yer almayan konulardan il temsilcisi yetkilidir.

 

  Deniz KOÇ 

MMA Federasyonu 

Ankara İl Temsilcisi