2018 Yılı Antrenör ve Hakem Vize İşlemleri Duyurusu 23 Ocak 2018

2018 Yılı Antrenör ve Hakem Vize İşlemleri Duyurusu

2018 yılında Federasyon veya İl Faaliyetlerinde görev almak isteyen Antrenör ve Hakemlerimiz ile illerinde Kulüp, Özel Spor Salonu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının bünyesinde, MMA Antrenörlük hizmeti veren Antrenörlerin,  bu ve benzeri yerlerde yapılan MMA Level Sınavlarında, Sınav Komisyon Başkanı, Komisyon Üyesi ve diğer görevlerde görevlendirilecek Antrenörlerimiz ile 2018 yılında Hakem olarak görev yapacakların ve Antrenör kurslarına katılacakların 2018 yılı vize ücretlerini 24 Nisan 2018 tarihine kadar aşağıda belirtilen Federasyonumuz hesabına adı ve soyadını belirterek “2018 Yılı Antrenör veya Hakem Vize Ücreti” ibaresi adı altında yatıracaklardır.

2018 yılında Federasyonumuz veya İl faaliyetlerinde görev almak isteyen Antrenör ve Hakem vize ücretleri aşağıdaki gibi uygulanacaktır.

Antrenör Vizesi 300.TL
Hakem Vizesi 200.TL
Antrenör ve Hakem Vizesi 400.TL
Vize Gelişim Seminerinden Sonra Yatırılacak Antrenör veya Hakem Vizesi 600.TL
Vize Gelişim Seminerinden Sonra Yatırılacak Antrenör ve Hakem Vizesi 800.TL

2018 yılı vizelerini yaptırmayan Antrenör ve Hakemlerimize vizelerini yaptıracakları tarihe kadar,  Federasyonumuz veya İl Faaliyetlerinde görev verilmeyecek ve düzenlenecek Antrenör-Hakem gelişim seminerlerine de katılamayacaklardır. Antrenörlerimiz illerde yapılan MMA Level sınavlarında Komisyon Başkanı veya Komisyon Üyesi olarak da görev alamayacaklardır.

Vize yaptırmayı düşünen hakemlerimiz aşağıda yer alan kamp yada seminerlerden birine katılarak 2018 yılı vizelerini yaptırabilirler. Vize ücretleri dışında seminer ücretleri ödemeyeceklerdir.(Sadece 2018 yılında 1 seminer için yada Ankara kampı için geçerlidir.)

19-24 Şubat 2018 tarihin’de ANKARA ilinde yapılacak olan Antrenör , Antrenör adayları ve Hakem kampına katılan kişiler vize gelişim seminerine katılmak zorunda değiller.Ayrıca kamp ücreti dışında hiç bir ücret ödemeyecekler.Kamp Detayları için tıklayınız.

03-04 Mart 2018 tarihin’de İSTANBUL da yapılacak olan Antrenör ve Antrenör adayları seminerine gelerek (Vize ücretlerini yatırmak kaydıyla) 2018 yılı vize semineri yaptırabilirler.Vize ücretleri dışında seminer ücreti alınmayacaktır. Seminer detayları için tıklayınız .

07 – 08 Nisan 2018 tarihin’de ANTALYA da yapılacak olan Antrenör ve Antrenör adayları seminerine gelerek (Vize ücretlerini yatırmak kaydıyla) 2018 yılı vize semineri yaptırabilirler.Vize ücretleri dışında seminer ücreti alınmayacaktır. Seminer detayları için tıklayınız .

21 – 22 Nisan 2018 tarihin’de İZMİR de yapılacak olan Antrenör ve Antrenör adayları seminerine gelerek (Vize ücretlerini yatırmak kaydıyla) 2018 yılı vize semineri yaptırabilirler.Vize ücretleri dışında seminer ücreti alınmayacaktır. Seminer detayları için tıklayınız .

Yatırılan vize ücretlerinin dekont asılları federasyonumuza posta yolu ile gönderilecektir. Faks / e-mail ile gönderilen dekontlar kabul edilmeyecektir.

Ücretlerde konaklama bedeli dahil değildir.Konaklama ücretlerini kendileri karşılayacaktır. Konaklama ile ilgili yerleride kendileri organize edeceklerdir.

Federasyonumuz 2018 yılında organize edecekleri faaliyetlerde görev almak isteyen Antrenör ve Hakemler bu Gelişim Seminerine katılmaları zorunludur.

SEMİNERE GELİRKEN GETİRİLECEKLER:

1. Adli Sicil Arşiv Kaydını Gösterir Adli Sicil Kaydı Belgesi (6 Ay içerisinde Adliyeden alınmış ıslak imzalı belge veya e-Devlet’ ten “Resmi Kurum” için alınmış belge)

2. İl Müdürlüklerinden alınmış, katılımcının cezası olmadığına dair yazı.

FEDERASYON HESAP NUMARASI İÇİN TIKLAYINIZ.