Dikkat! MMA Federasyonu Bilgi Sistemi test yayını ve test verileridir.

Marmara Bölgesi İstatistikleri
815 Kayıtlı Sporcu
110 Kayıtlı Antrenör
28 Kayıtlı Kulüp
37 Kayıtlı Hakem
Sporcu Cinsiyet İstatistikleri
Antrenör Cinsiyet İstatistikleri
Hakem Cinsiyet İstatistikleri
Sporcular
Sporcu Adı İl
Abdallakh Medarov İstanbul
Abdulhadi Boz İstanbul
Abdülkadir Çelik Sakarya
Abdulkadir Güzel Tekirdağ
Abdulkadir Kılıç İstanbul
Abdülkerim Keleş İstanbul
Abdullah Ayad Kareem Al-luhaıbı Yalova
Abdullah Emini İstanbul
Abdullah Gül İstanbul
Abdullah Öncül Bursa
Abdulmalık Khujaev İstanbul
Abdumalık Khujaev İstanbul
Abdurakhman Kalasov İstanbul
Abdurrahman Müezzinoğlu Yalova
Abdurrahman Sego İstanbul
Adil Babur İstanbul
Adil Kaya Bursa
Adnan Yahya Çift Kocaeli
Afgan Alıyev Balıkesir
Afşin Samet İstanbul
Ahmad Bılal Shalızı İstanbul
Ahmet Arif Bursa
Ahmet Bayraktar İstanbul
Ahmet Berkay Keskin Balıkesir
Ahmet Can Deniz Sakarya
Ahmet Can Hoşgör Sakarya
Ahmet Doğmuşöz Kocaeli
Ahmet Emirhan Canbaz Balıkesir
Ahmet Faruk Şevik Balıkesir
Ahmet Göktuğ Yalçıntepe İstanbul
Ahmet Kalkan Kocaeli
Ahmet Meşeli İstanbul
Ahmet Okutmuş Balıkesir
Ahmet Sametcan Özcan Kocaeli
Ahmet Serdar Akbaş Tekirdağ
Ahmet Taha Yalçın Yalova
Ahmet Taylan Öztürk Kocaeli
Ahmetcan Bayram Bursa
Ahmetcan Özdemir İstanbul
Akhmet Bakhrıyev Balıkesir
Akhrorjon Khoshımov İstanbul
Ali Alizade İstanbul
Ali Eren Oktay Bursa
Ali Güzel Balıkesir
Ali Mert Kala İstanbul
Ali Metin Ak Balıkesir
Alişefik Akın Bektaş Balıkesir
Alıxsander İhsan Mohammad Haj Saw İstanbul
Allan Marıo Stocklassa Kocaeli
Alpaslan Aslancı Kocaeli
Alper Gündüz Yalova
Alper Taş İstanbul
Alperen Akkaya Balıkesir
Alperen Çöl Balıkesir
Alperen Güler Yalova
Alperen Kayaalp Balıkesir
Alpgiray Altay İstanbul
Alpin Pur Balıkesir
Altan Bulduk İstanbul
Altan Güvenç Tekirdağ
Amirhossein Bayat İstanbul
Amıralı Boboev KocaeliTekirdağ
Anastasias Miliadis İstanbul
Anıl Yağız Yalova
Anıl Yarar İstanbul
Anılcan Gazi Tanrıverdi İstanbul
Arafat Özkan Balıkesir
Arbı Gasanovı Sakarya
Arda Emen İstanbul
Arda Kerim Sarıhan Balıkesir
Arda Turacı Bursa
Arda Yeşilyaprak İstanbul
Arif Mısır Kocaeli
Arzu Onay Balıkesir
Askhab Gagıev Kocaeli
Aşkın Esen İstanbul
Ata Ateş Antalya
Ata Sarp Balıkesir
Ataberk Başak Bursa
Atabey Kuralay Bursa
Atalay Bayırlı Balıkesir
Atalay Özzengin Tekirdağ
Atamurad Alymov İstanbul
Ayberk Günaydın İstanbul
Ayberk Topal İstanbul
Aybüke İmancı Yalova
Aybuke Zeliha Türkmen Balıkesir
Aylin Tuna İstanbul
Ayşe Ceren Tümer Balıkesir
Ayşegül Dağ Yalova
Ayşegül Elif Türek Bursa
Azmi Emre Türkoğlu İstanbul
Babak Alakbarov İstanbul
Bagoma Sultanov Yalova
Bahtıyar Amurshaev Bursa
Balajon Qambarov Tekirdağ
Baran Mustafa Zümrüt İstanbul
Barış Bengi Çanakkale
Barış Gültekin İstanbul
Barış Güzel İstanbul
Barış Kutluk İstanbul
Bartu Çalışkan Kocaeli
Batu Mete Akman Kocaeli
Batuhan Çarbuğa Yalova
Batuhan Demircan Bursa
Batuhan Yılmaz Bursa
Bayram Yalçın İstanbul
Bedirhan Çimen Bursa
Bedirhan Selvi Sakarya
Bedran Ata İstanbul
Begench Charyyev İstanbul
Bekir Efe Sepik İstanbul
Bekkhan Abdulsalamov İstanbul
Benyamın Derakhshandeh İstanbul
Berat Can Öztürk İstanbul
Berat Dağız İstanbul
Berat Olcan Yalova
Berfu Tüney Balıkesir
Berk Kellecioğlu İstanbul
Berkan Altundağ Balıkesir
Berkan Özler Balıkesir
Berkant Silgu İstanbul
Berkay Güler İstanbul
Berkay Özler Balıkesir
Berkay Tuna İstanbul
Berkcan Akçay İstanbul
Berke Açıkyol Balıkesir
Berke Çeliktürk Tekirdağ
Berke Kaan Vatan İstanbul
Berra Mirasyedi İstanbul
Berzan Fırat Timur İstanbul
Beyzanur Baysa Kocaeli
Bilal Ahmet Gökbulut Bursa
Bilal Orhan Sakarya
Bilal Şahinoğlu Balıkesir
Bilal Turna Düzce
Bilge Aygün Tekirdağ
Bircan Sucu İstanbul
Birkan Mecit Demir İstanbul
Boğaç Yağız Yılmazartık Bursa
Bora Özçil İstanbul
Boran Can Kınsun Kocaeli
Boran Gültekin İstanbul
Borhan Aldeen Kataw Yalova
Buğra Efe Özdal Bursa
Buğra Eren Çakır Kocaeli
Bulut Akyüz Balıkesir
Burak Aşiroğlu İstanbul
Burak Demirörs İstanbul
Burak Erdoğan İstanbul
Burak Kızılırmak İstanbul
Burak Metehan Çolpan İstanbul
Burak Tanaçar Sakarya
Burak Yıldırım Yalova
Burcu Şirin Yalın İstanbul
Burhan Yavanoğlu İstanbul
Buse Erdoğan Tekirdağ
Buse Nur Demirel Yalova
Buse Nur Yılmaz İstanbul
Büşra Eralp Balıkesir
Çağatay Kaplan İstanbul
Çağla Irmak Bursa
Çağlar Ekiz İstanbul
Çağlar Tekince İstanbul
Çağrı Özyıldız İstanbul
Can Buren İstanbul
Can Can Tekirdağ
Canberk Boylaz Balıkesir
Caner Atalay Gedik Yalova
Caner Yeşil İstanbul
Cansın Özkan Tekirdağ
Cansu Boylaz Balıkesir
Cansu Çarpar Yalova
Cansu Yalın İstanbul
Cavit Tunçel Balıkesir
Celal Eren Ünal İstanbul
Celil Üstün Yalova
Cem Uymak İstanbul
Cem Uymak İstanbul
Cemo Poyraz Çakır İstanbul
Cengiz Kaan Budak Kocaeli
Cenk Bora Şimşek İstanbul
Cevat İnce İstanbul
Ceyda Binbir Balıkesir
Ceyda Emine Gürler Balıkesir
Ceyhun Sayın Balıkesir
Cihad Demirkol Yalova
Cihan Akdoğan Tekirdağ
Cihan Mert Özcan İstanbul
Çisil Meltem Çetinkaya Balıkesir
Çınar Keskin İstanbul
Coşkun Ezer Tekirdağ
Cumhur Solak İstanbul
Dağhan Sağlam İstanbul
Daniel Mutlu İstanbul
Danııl Glebov İstanbul
Danııl Igoshın İstanbul
Davron Karımov İstanbul
Dayanch Allaberdıyev İstanbul
Deniz Gümüşsoy İstanbul
Deniz Öğütveren İstanbul
Deniz Özgür Çil İstanbul
Deniz Şahbaz İstanbul
Deniz Yalın İstanbul
Deren Gencel Balıkesir
Derya Pamuk Sakarya
Dilan Pamukoğlu Balıkesir
Dilshod Marufi İstanbul
Dinçer Demiroğlu Tekirdağ
Dıdar Murtuzayev Balıkesir
Dmıtrı Levın İstanbul
Doğa Dikmen Balıkesir
Doğan Çelik Tekirdağ
Doğan Ersin Bayraktar İstanbul
Doğukan Aydoğan Kocaeli
Doğukan Teke İstanbul
Doğukan Yılmaz İstanbul
Doğukan Yorga İstanbul
Duhan Berkin Ketmen Edirne
Dumıtru Crıstev Balıkesir
Dzhabraıl Kalasov İstanbul
Ece Borazan İstanbul
Ece Savaşır İstanbul
Eda Hemiş Düzce
Eda Sever Balıkesir
Efe Dutğun İstanbul
Efe Eren Yeşildağ İstanbul
Efe Mert Açıkgöz Tekirdağ
Efe Mutlu Tekirdağ
Efe Perugan İstanbul
Ege Kardaş Kocaeli
Ege Mutlu Tekirdağ
Ege Solak İstanbul
Egemen Barçın Balıkesir
Egemen Mehmet Baranok İstanbul
Ela Ayhan Ankara
Eldor Kurbonboev İstanbul
Elif Akyürek Kocaeli
Elif Beyza Aksoy Balıkesir
Elif Tezel İstanbul
Elmır Alıyev Yalova
Elzad Bediroğlu Balıkesir
Emine Orakçı Balıkesir
Emir Erkan İstanbul
Emir Kara Balıkesir
Emir Yurtçu Sakarya
Emircan Avcan Düzce
Emircan Çakmak İstanbul
Emirhan Eraslan İstanbul
Emirhan Güçlü Yalova
Emirhan Ürküt Yalova
Emirhan Yeter Kocaeli
Emın Ibrahımov Sakarya
Emrah Ertarğın İstanbul
Emrah Tilki İstanbul
Emran Geıdarov Bursa
Emre Adıyaman Yalova
Emre Berber Tekirdağ
Emre Can Kara İstanbul
Emre Doğan İstanbul
Emre Kaan Pehlivan İstanbul
Emre Koçak İstanbul
Emre Kuru Balıkesir
Emre Sert Tekirdağ
Emrecan Bayar Bursa
Enes Berk Arslan Bursa
Enes Ersoy İstanbul
Enes Kürşat Yılmaz İstanbul
Enes Sabit Değirmenci Sakarya
Enes Sulu Tekirdağ
Enes Taylan Ilık İstanbul
Eniz Bayraktar Balıkesir
Ensar Akbayır Tekirdağ
Ensar Eyüpoğlu İstanbul
Eray Kesici Tekirdağ
Eray Şen Sakarya
Ercan Gülsever İstanbul
Erdi Koçdemir Sakarya
Eren Karakoç İstanbul
Eren Mete Sakarya
Eren Sözen İstanbul
Ersen Kalender Yalova
Ersin Taşdemir İstanbul
Ersoy Kıran Kocaeli
Ertuğrul Karadeniz Tekirdağ
Erva Bayburtlu Yalova
Esedullah Musa İstanbul
Esma Hamza Balıkesir
Esmatullah Noorzaı İstanbul
Esra Başar Tekirdağ
Esra Cavak İstanbul
Esra Özler Balıkesir
Eylül Karataş Balıkesir
Eyüp Can Yolcu İstanbul
Eyüp Ensar Cesur İstanbul
Eyüp Ulfanov Bursa
Fadı Abdulameer Majeed jeewa Yalova
Farıd Tahırov İstanbul
Faruh Haıtov İstanbul
Faruk Buğra Ağbulak İstanbul
Faruk Furkan Ferahlı İstanbul
Faruk Yılmaz İstanbul
Farzad Ahmadi İstanbul
Farzam Sadeghı Balıkesir
Fatih Berkan Türk Sakarya
Fatih Furkan Demir İstanbul
Fatih Kaftanoğlu İstanbul
Fatih Mehmet Menteş İstanbul
Fatih Öksüz Yalova
Fatih Şentürk Balıkesir
Fatma Betül Yeniay Bursa
Ferhat Keklik Yalova
Ferit Furkan Aksu Sakarya
Ferruh Kopan İstanbul
Fethi Kartal Kocaeli
Fırat Turan İstanbul
Fırat Yılmaz İstanbul
Fuat Doğan İstanbul
Fuat Sarp Duranoğlu İstanbul
Funda Gostuvar Tekirdağ
Furkan Algan Bursa
Furkan Atlı İstanbul
Furkan Aykut Kocaeli
Furkan Baydar İstanbul
Furkan Becit Sakarya
Furkan Ensari Derbazlar İstanbul
Furkan Ergül İstanbul
Furkan Fırat Tekirdağ
Furkan Korur Tekirdağ
Furkan Tuncer İstanbul
Furkan Vardar İstanbul
Furkan Yusuf Yıldırım Tekirdağ
Gaffar Serdar Yazıcı İstanbul
Gafgaz Hasanov Balıkesir
Gamzat Magomedov İstanbul
Gamze Gül Düzce
Gamzetbek Magomedov İstanbul
Gofurjan Yandashalıyev İstanbul
Gökçe Taban Yalova
Gökdeniz Durgun İstanbul
Gökhan Gülücü İstanbul
Gökhan Karaağaç Balıkesir
Gökhan Sezen İstanbul
Göksel Er Yalova
Görkem Boğaç Kılıç Balıkesir
Gül Damla Gezgin İstanbul
Gülşah Fil Yalova
Gunduz Rzayev İstanbul
Gürkan Mustafa Solar İstanbul
Gürkan Üner Bursa
Guvanch Klychev İstanbul
Habip Yasin Gözükızıl İstanbul
Hacı Ali Yoğurtçu Tekirdağ
Hakan Emir Genç Kocaeli
Hakan İtmiş Balıkesir
Hakan Karagöz İstanbul
Hakan Mutlu İstanbul
Hakan Sarmusak Kocaeli
Hakan Yiğit İstanbul
Hakkı Güney Tekirdağ
Halil İbrahim Özyanıkoğlu Yalova
Halil Karaşahin İstanbul
Halise Dişci Tekirdağ
Halit Yaşar Dip İstanbul
Hamza Çakıroğlu Bursa
Hamza Çorum İstanbul
Hamza Durmuş İstanbul
Hamza Lomayev Çanakkale
Harun Alün Yalova
Harun Doğan İstanbul
Hasan Buğra Kösüş Balıkesir
Hasan Can Paker İstanbul
Hasan Civci İstanbul
Hasan Koray Akben İstanbul
Hasan Sait Akbaş Kocaeli
Hasan Ündev Balıkesir
Hasan Usta Sakarya
Hasan Zımba Sakarya
Hatice Hayat Kaya Balıkesir
Hatice Merve Deniz Sakarya
Hayati Kutval Yalova
Hazar Doğan Yıldız İstanbul
Hilal Çınar Kocaeli
Hilal Uğur Balıkesir
Hossein Rasoulzadeh İstanbul
Hüseyin Berkay Dikeç İstanbul
Hüseyin Çavuşoğlu Bolu
Hüseyin Karataş Balıkesir
Hüseyin Özsoy İstanbul
Hüseyin Raşid Balıkesir
Hüzeyfe Dörtbölük Yalova
İbrahim Ataklar Bursa
İbrahim Bozdoğan İstanbul
İbrahim Demirci İstanbul
İbrahim Efe Sevim İstanbul
İbrahim Harun Solmaz İstanbul
İbrahim Musa Bursa
İbrahim Polat Dağ Balıkesir
İbrahim Yıldız Yalova
Ihlasbek Polıyazov İstanbul
İkram Aflatov Bursa
ilhan Yalın İstanbul
İlkay Yıldız İstanbul
İlker Berk Ergan Yalova
İlker Hakkı Kantarcı İstanbul
İlkim Daban İstanbul
Imran Badırov Bursa
Inarmas Gushapsa İstanbul
İrem Öceş İstanbul
Islam Darsaev İstanbul
İsmail Er İstanbul
İsmail Eren Tekirdağ
İsmail İriş Tekirdağ
İsmail Kaya Tekirdağ
İsmail Kocakoç Yalova
İsmail Önen Yalova
İsmail Taşkesti Yalova
Iunus Khakımov Sakarya
Jabrayıl Jabrayılov Sakarya
Jalal Enayet İstanbul
Kaan Berk Acar İstanbul
Kaan Efe Kocaeli
Kaan Gökhan İstanbul
Kaan Kazgan İstanbul
Kadir Azgın Bolu
Kadir Çalbay İstanbul
Kadir Dalkıran Yalova
Kadir Han Koç İstanbul
Kafar Hakan Yalçın İstanbul
Kağan Barış Saçık İstanbul
Kağan Mehmet Yıldırım İstanbul
Kağan Silooğlu Bursa
Kamal Bakhrıyev Balıkesir
Kamil Öncel İstanbul
Kamran Akhmedov Tekirdağ
Kantemır Gushapsha İstanbul
Kartal Nahirci İstanbul
Kemal Akif Bursa
Kemal Orkun Yılmazcan Balıkesir
Kenan Uslu İstanbul
Kerem Aslan Gaziantep
Kerem Kılıç Balıkesir
Kerem Kurum İstanbul
Kerem Sezer Bursa
Kerem Yurtkoruyan İstanbul
Kerim Akyol İstanbul
Kerim Koç Yalova
Kerim Pekergin İstanbul
Kerim Yıldırım Balıkesir
Khan Mohammad Mır Afgan İstanbul
Khumoyun Ibragımov İstanbul
Koray Şirin Edirne
Kubilay Agül Kocaeli
Kubilay Oktav Sakarya
Kübra Gölcü Yalova
Kürşat Dağdaş Balıkesir
Kutay Çapanik İstanbul
Kutay Doğanay Bursa
Magomed Magomedov İstanbul
Magomed Ramizov Balıkesir
Magtymguly Ashyrov Çanakkale
Mahmoud Antar Elıayed Sakarya
Mahmudshoh Nurulloev Tekirdağ
Mahmut Hebip İstanbul
Makhmud Yusupov Kocaeli
Mansur Obılov İstanbul
Mashal Mokhammad İstanbul
Mehmet Akif Alemdar Sakarya
Mehmet Ali Yalçın İstanbul
Mehmet Bora Erdoğan Balıkesir
Mehmet Can Demirkan Tekirdağ
Mehmet Erbilge Balıkesir
Mehmet Eren Köni Bursa
Mehmet Eymen Güngör İstanbul
Mehmet Fırat Akyavuz İstanbul
Mehmet Furkan Bezzekci Bursa
Mehmet Furkan Fırat Kocaeli
Mehmet İşleyen Bursa
Mehmet Özen Balıkesir
Mehmet Özyolcu İstanbul
Mehmet Taha Kaya Sakarya
Mehmet Tuna İstanbul
Mehmet Ulaş Yücelsan İstanbul
Mehmet Yiğit Erol Tekirdağ
Mehmet Yılmaz İstanbul
Mehrnaz Abutalebi İstanbul
Mehruddın Nekpaı Yalova
Mekhrıbon Khakımov İstanbul
Melike Dila Aydoğan Balıkesir
Melis Kahraman İstanbul
Melisa Ayşe Sümer İstanbul
Meriç Efe Çakmak İstanbul
Mert Ataş Balıkesir
Mert Can Baykasoğlu İstanbul
Mert Emirhan Dündar Kocaeli
Mert İsmail Doğan İstanbul
Mert Kemal Ergün Bursa
Mert Kerem Erkuş Yalova
Mert Menteş İstanbul
Mert Onur Berberler İstanbul
Mertcan Bilgi Bursa
Metin Şare Yalova
Metin Yalın İstanbul
Miray Tabak Balıkesir
Miray Yağmur Gürler Balıkesir
Mirsad Kılıç Balıkesir
Mıhaıl Popaz İstanbul
Mohammad Bılal Bakhtyarı İstanbul
Mohammad Ghorbanıan Yalova
Muhammed Ali Bayram İstanbul
Muhammed Elalve Kocaeli
Muhammed Enes Çelebi İstanbul
Muhammed Ensar Saraç İstanbul
Muhammed Kaya İstanbul
Muhammed Kocaman Tekirdağ
Muhammed Kulaber Yalova
Muhammed Mustafa Demirok İstanbul
Muhammed Mustafa Karaaslan İstanbul
Muhammed Osmanoğlu Yalova
Muhammed Sait Öncül Bursa
Muhammed Seyda Dağyolu İstanbul
Muhammet Ali Ceylan Tekirdağ
Muhammet Ali Deniz İstanbul
Muhammet Ali Tepegöz Yalova
Muhammet Enes Kalkan Sakarya
Muhammet Furkan Arı İstanbul
Muhammet Irmak Yalova
Muhammet Kaan Karabulut Sakarya
Muhammet Mustafa Bergal Yalova
Muhammet Nuri Açık Bursa
Muhammet Ömer Demirbakan İstanbul
Muharrem Öztürk Kocaeli
Mukhammad Bilol Ashrapov Yalova
Mukhammadkhumaıun Sardarbek Uulu Kocaeli
Mümin Şen Bursa
Mümtaz Özbilen İstanbul
Murad Bıyakaev Yalova
Murat Büyükkoç Bursa
Murat Can Özpelitoğlu Balıkesir
Murat Çevik Balıkesir
Murat Kazgan İstanbul
Murat Kemer İstanbul
Murat Kocatürk Bursa
Murat Onur Şener Kocaeli
Murat Pekruh Kocaeli
Murat Taylan Kıral İstanbul
Murat Tok İstanbul
Murathan Saraçoğlu Bursa
Musa Adsan İstanbul
Mustafa Biçer İstanbul
Mustafa Oğuzhan Demir İstanbul
Mustafa Palabıyıklı Yalova
Mustafa Pank İstanbul
Mustafa Yaylı Sakarya
Mustafa Yurdakul Bursa
Nadim Aflatov Bursa
Namazdurdu Ibragımov İstanbul
Narıman Dursunov Bursa
Natalia Tuna İstanbul
Necdet Salih Durmuş İstanbul
Necdet Salih Durmuş İstanbul
Necip Doğukan Arap Kırklareli
Nedim Onur Sakarya
Nehir Arin KocaeliTekirdağ
Nesip Boğaç Ağbulak İstanbul
Nihat Özyalçın Antalya
Nıjat Ibrahımlı İstanbul
Nuraddın Armatov İstanbul
Nuray Can Uslubaş İstanbul
Nuray Koçyiğit Balıkesir
Nurican Özyurt Tekirdağ
Nursultan Askerov İstanbul
Oğul Sarı İstanbul
Oğulcan Aydoğdu Bursa
Oğulcan İsmail Tuş Sakarya
Oğulcan Özcan Yalova
Oğuz Akkuş Kocaeli
Oğuz Sever Balıkesir
Oğuzhan Edik Bursa
Okyanus Sarıbayraktaroğlu İstanbul
Olgun Can Kars İstanbul
Ömer Altıkardeşler Bursa
Ömer Çağan Aslan İstanbul
Ömer Faruk Polat İstanbul
Ömer Furkan Kocabıyık Sakarya
Ömer Özdemir Sakarya
Ömer Sadık Balıkesir
Ömer Sami Orhan Sakarya
Ömer Talha Kaymak Sakarya
Ömer Tolga Köse Tekirdağ
Ömer Türkmen İstanbul
Onur İçöz Bursa
Onur Sönmemiş İstanbul
Onur Yalvarıcı İstanbul
Onur Yasemin Bursa
Onur Yılmaz Tekirdağ
Orazmyrat Kulmedov Balıkesir
Orhan Sarp Dalkılıç İstanbul
Osman Ahmadı İstanbul
Osman Bağdat İstanbul
Osman Çinar İstanbul
Osman Ergül Arpacı İstanbul
Osman Turğut Kocaeli
Osman Yıldız Bursa
Ozan Karacaoğlu İstanbul
Özge Otmar İstanbul
Özgür Hanay İstanbul
Özgür İçöz Balıkesir
Özgür Kocataş Balıkesir
Özgür Özkeskin İstanbul
Özhan Göfner Bolu
Özkan Koç İstanbul
Özlem Pekmez Balıkesir
Pekin Burak Bulut İstanbul
Polat Demir Tekirdağ
Poyraz Akyüz Balıkesir
Poyraz Demirel Kocaeli
Poyraz Erkorkmaz Yalova
Poyraz Yiğit Karakılıç Bursa
Rabia İnci Bursa
Radihan Batoncangil Bursa
Rafael Bakhrıyev Balıkesir
Ramazan Alpdoğan Kocaeli
Ramazan Dağdelen İstanbul
Ramazan Öztürk İstanbul
Ramıl Mammadov Kocaeli
Raşit Seyelo İstanbul
Recep Kalburcu Balıkesir
Recep Salih Çalış İstanbul
Remzi Karagöz İstanbul
Resul Yıldızhan İstanbul
Rovshan Argasev İstanbul
Ruhi Yıldırım Tanrıtanır Yalova
Rümeysa Özdemir Kocaeli
Ruslan Nıyazov İstanbul
Ruslan Sarıyev İstanbul
Sabri Damar Bolu
Saeıd Morteza Hosseını Karkemı Yalova
Şahin Samet İstanbul
Sahra Hilal Telli Balıkesir
Sakhavat Rzayev Bursa
Şakir Bulut Balıkesir
Salih Altınbaş İstanbul
Salih Ferhat Akdeniz İstanbul
Salih İmancı Yalova
Salımov Muhammedsharıf Tekirdağ
Samet Dursun Ayar Bursa
Samet Ozan İstanbul
Samet Şahin Bursa
Şamil Kadirov Balıkesir
Sarper Sarp İstanbul
Sayıd Sayıd Eshfaq İstanbul
Şebnem Billur İstanbul
Sedat Atasoy Düzce
Selim Koç İstanbul
Selman Küçüktoka İstanbul
Sema Kahraman İstanbul
Serbest Muhammed İstanbul
Serbülent Doğan İstanbul
Serdar Uğur Girgin İstanbul
Serenay Çakır Balıkesir
Serhat Avunç İstanbul
Serhat Gümüş Yalova
Serhat Güven Korkmaz İstanbul
Serhat Kayhanlar Balıkesir
Serhat Mayacı Tekirdağ
Serhat Özdemir Tekirdağ
Serhat Yavaş Balıkesir
Serkan Irmak Tekirdağ
Serkan Köklü İstanbul
Serkan Nahirci İstanbul
Şevval Ceren Binbir Balıkesir
Şevval Sönmez Yalova
Seyed Mohammed Monırı İstanbul
Seyedmilad Hosseini İstanbul
Seyithan Aslan Balıkesir
Seymen Yiğit İtmiş Balıkesir
Seymen Yiğit İtmiş Balıkesir
Sezer Yıldıray Tekirdağ
Shahın Sadıyev Bursa
Shamıl Salamov İstanbul
Shamsıddın Farshedı İstanbul
Sherzod Irmanov İstanbul
Sinan Seğmen Tekirdağ
Sinan Tolun İstanbul
Sıtkı Aydınlık Bursa
Sonay Daban İstanbul
Soner Baha Kösem Yalova
Suat Balkaya Yalova
Sudemelek Artık Balıkesir
Süeda Bayburtlu Yalova
Süha Zeytin Yalova
Suleıman Alıyev Kocaeli
Süleyman İmen İstanbul
Suleyman Isakov Balıkesir
Sulım Elbuzdukaev İstanbul
Sultan Shakırjanov İstanbul
Tahir Gökçe Balıkesir
Tanur Emir Ahbab İstanbul
Tarık Öztürk Yalova
Tarık Ziyar Üzel İstanbul
Tarlan Goyushov Balıkesir
Tayfur Taha Demir Yalova
Tazhıbaı Keldıbekov Sakarya
Teimur Ahmetoğlu İstanbul
Tevfik Çetin İstanbul
Tevhid Muhammed Nazlı Bursa
Timuçin Öztürk Bursa
Tolga Babataş İstanbul
Tolga Polat Bursa
Tolga Uslu Balıkesir
Toprak Şahin Sakarya
Tugay Bulut Edirne
Tugay Dönmez İstanbul
Tunahan Tokmak İstanbul
Tuncay Talay Balıkesir
Tural Asgarov Sakarya
Turhan Can Kumbaba Balıkesir
Ubaydullo Ubaydulloev Kocaeli
Ubeyt Türkay Bursa
Uğur Akay Balıkesir
Uğur Durmuş Tekirdağ
Uğur Kölüksüz İstanbul
Uğur Makas İstanbul
Uğur Özen Balıkesir
Uğur Topaloğlu İstanbul
Ulaş Can Türkeray İstanbul
Umar Gıbadullın Kocaeli
Ümit Karaçalı İstanbul
Ümit Yılmaz Kocaeli
Umıd Lamanov Bursa
Ümüt Şanlı Bursa
Umut Yılmaz Yalova
Ünal Şanver Balıkesir
Usamad Magomedov Balıkesir
Utku Kutlu İstanbul
Veli Sağkol Balıkesir
Veysel Bingöl Yalova
Volkan Bulut İstanbul
Waleed Nazar Yalova
Wessam Mtırı Sakarya
Yağız Hasan Tepeli Tekirdağ
Yağmur Gürler Yalova
Yağmur Sucu İstanbul
Yağmur Yıldız Balıkesir
Yaksub Omarov Yalova
Yakup Şahin İstanbul
Yalçın Altun İstanbul
Yalın Akman Kocaeli
Yamtar Avcı İstanbul
Yaren Ateş Balıkesir
Yaşar Albayrak KocaeliTekirdağ
Yasin Onur Çanakkale
Yasin Yavaş İstanbul
Yavuz Sultan Selim Miletli Yalova
Yekta Deniz Durmuş İstanbul
Yiğit Aslanalp İstanbul
Yiğit Bali İstanbul
Yiğit Hanay İstanbul
Yiğit Ilgın Demirağ İstanbul
Yiğit Ortakcı Sakarya
Yiğit Şahin Yalova
Yiğit Sarskaya Kocaeli
Yiğithan Dağlıer Tekirdağ
Yunus Çetin Sakarya
Yunus Durdyyev İstanbul
Yunus Emre Vural İstanbul
Yunus Özkaya İstanbul
Yunusemre Yılmaz İstanbul
Yusuf Balkaş İstanbul
Yusuf Berke Eroğlan Kocaeli
Yusuf Efe Demircan İstanbul
Yusuf Emre Kocaeli
Yusuf Eren Nafile İstanbul
Yusuf Erencan Bursa
Yusuf Gençer Tekirdağ
Yusuf Gökay Berber İstanbul
Yusuf Hüseyin İstanbul
Yusuf Önder Yalova
Yusuf Oral İstanbul
Yusuf Yağız Solak İstanbul
Yusuf Yılmam Yalova
Zafer Pekçedenöz Muğla
Zaıd Elsawy Kocaeli
Zakirjan Bazarov Sakarya
Zavurbek Hamrayev İstanbul
Zehra Ozmuş Bursa
Zeynep Hamzaoğlu İstanbul
Zeynep Karasaka Sakarya
Zeynep Kınan Balıkesir
Zeynep Pelin Özdemir Kocaeli
Zhamal Rustem Bursa
Zülal Deniz Gençoğlu Balıkesir
Ali Günaydın İstanbul
Beren Akalp İstanbul
Burak Aşcı İstanbul
Burak Aslan Kocaeli
Ege Enes Kılıç İstanbul
Emre Çakır Balıkesir
Eren Yenice Bursa
Fardı Alıyev Balıkesir
Faruk Arslan İstanbul
Kaan Pehlivan İstanbul
Mert Yalçın Yalova
Merve Uzunal Sakarya
Murat Kanlı Kocaeli
Murat Turan Kocaeli
Mustafa Kemal Kumak Bursa
Samet Çakır Sakarya
Sevde Türk Sakarya
Sulton Nosırov İstanbul
Türker Alp Kahveci Sakarya
Yunus Emre Özden İstanbul
Yusuf Sürer İstanbul
Zihni Teker İstanbul
Antrenörler
Antrenör Adı İl
Abdülkerim Keleş İstanbul
Ahmet Demircanoğlu İstanbul
Ahmet Göç Bursa
Ahmet Kalkan Kocaeli
Ali Bayer İstanbul
Arzu Gürer İstanbul
Aybüke İmancı Yalova
Bahattin Yücel İstanbul
Barış Gültekin İstanbul
Barış Kutluk İstanbul
Berke İnat Balıkesir
Bircan Sucu İstanbul
Bülent Çetin Balıkesir
Burak Aslan Kocaeli
Burhan Yavanoğlu İstanbul
Celil Üstün Yalova
Cem Uymak İstanbul
Çetin Cin İstanbul
Cevat İnce İstanbul
Cumhur Solak İstanbul
Dağhan Sağlam İstanbul
Deniz Şahbaz İstanbul
Ebubekir Kuru İstanbul
Ege Ekinci Balıkesir
Egemen Mehmet Baranok İstanbul
Egemen Patırmış Balıkesir
Elnur Bedir Bursa
Emre Can Kara İstanbul
Ender Manavoğlu Sakarya
Eniz Bayraktar Balıkesir
Ensar Akbayır Tekirdağ
Erdoğan Yavuz Balıkesir
Ersoy Kıran Kocaeli
Farzam Sadeghı İstanbul
Fatih Güner Balıkesir
Fehmi Piliç Bilecik
Fuat Sarp Duranoğlu İstanbul
Fürkan Çetin Bursa
Furkan Ensari Derbezler İstanbul
Gökan Sezen İstanbul
Gökhan Sezen İstanbul
Göksel Er Yalova
Hakan İtmiş Balıkesir
Halil İbrahim Özyanıkoğlu Yalova
Halil Karaşahin Kocaeli
Harun Doğan İstanbul
Hasan Zımba Sakarya
Haydar Toprakçıoğlu İstanbul
İbrahim Bozdoğan İstanbul
İbrahim Yıldız Yalova
İlhan Yalın İstanbul
İlker Berk Ergan Yalova
İlker Hakkı Kantarcı İstanbul
İsmail Eren
Kaan Kazgan İstanbul
Kamran Akhmedov Kocaeli
Kerem Evbaşı Bursa
Kubilay Akgül Kocaeli
Mehmet Ulaş Yücesan Kocaeli
Mert Kerem Erkuş Yalova
Metin Sezer Bursa
Muhammed Kulaber Yalova
Muhammed Mustafa Karaaslan İstanbul
Muhammed Seyda Dağyolu İstanbul
Muhammet Enes Kalkan Sakarya
Muhammet Nuri Açık Bursa
Muharrem Öztürk Kocaeli
Mümin Şen Bursa
Murat Ayan Balıkesir
Murat Büyükkoç Bursa
Murat Çınar Balıkesir
Murat Kazgan İstanbul
Murat Kemer İstanbul
Murat Turan Kocaeli
Namık Kemal Tezcan Balıkesir
Nilgün Çolakoğlu Balıkesir
Ömer Furkan Kocabıyık Sakarya
Özgür İçöz Balıkesir
Özlem Pekmez Balıkesir
Polat Demir Tekirdağ
Poyraz Sancaktar Bursa
Saadettin Gökbulut Bursa
Sabri Vatansever Bursa
Sedat Kocabey Balıkesir
Sedat Tan Yalova
Serdar Çakıroğlu Bursa
Servet Pelin Peremeci Cin İstanbul
Sinem Sahra Soyalan Bursa
Süha Zeytin İstanbul
Tarık Öztürk Yalova
Tarlan Goyushov Balıkesir
Tevfik Çetin İstanbul
Tuncay Talay Balıkesir
Uğur Akay Balıkesir
Ulaş Sevim Balıkesir
Ümran Koç Yalova
Ümüt Şanlı Bursa
Veli Sağkol Balıkesir
Volkan Bulut İstanbul
Yağmur Gürler Yalova
Yalçın Altun İstanbul
Yiğit Ortakcı Sakarya
Yılmaz Burak Erişlik Sakarya
Yunis Toprak İstanbul
Yunus Çetin Sakarya
Yunus Emre Şahbaz İstanbul
Yunus Tamince Sakarya
Zafer Cengiz Oral Kocaeli
Murat Kanlı Kocaeli
Zihni Teker İstanbul